live
Новини » Регіони

Через грип у місті на Волині закрили всі школи

За минулий тиждень захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) та грип на Волині має тенденцію до збільшення і наближається до епідемічного порогу.

Так, з початку епідемічного сезону понад 84,5 тисячі волинян звернулося за медичною допомогою з приводу ГРВІ та грипу, що перевищує минулорічний рівень. Перехворіло понад 8 % населення області, – повідомили IA ZIK у Волинському лабораторному центрі МОЗ України.

За даними закладів охорони здоров’я, протягом минулого тижня кількість хворих ГРВІ та грипом зросла на 20% в порівнянні з попереднім і становить 6,132 тисячі осіб. Ріст захворюваності спричинений збільшенням кількості захворювань серед дитячого населення, 61% серед котрих – школярі.

Загалом, по області рівень захворюваності на ГРВІ та грип нижче епідемічного порогу на 7%, проте зареєстровані локальні перевищення епідемічних порогів: в Нововолинську (на 18,6%) та ще в п’яти районах області: Рожищенському (на 35,7%), Турійському (на 17,7%), Шацькому (на 15%), Камінь-Каширському та Любомльському районах (на 9 %).

У зв’язку з ускладненням епідситуації з ГРВІ та грипу в окремих навчально-виховних закладах, відсутністю по хворобі понад 20 % учнів, лікарі-епідеміологи надали рекомендації щодо тимчасового призупинення навчання у загальноосвітніх школах.

Зокрема, припинено навчання в двох школах Горохівського району (селах Шклінь та Сенкевичівка), в шести школах Камінь-Каширському районі (селах Осівці, Великий Обзир, Личини, Верхи, Піщане та Нуйно) та в школі села Височине Ратнівського району. Окрім того, закриті усі заклади середньої освіти у Нововолинську (10 шкіл) та дев’ять закладів дошкільної освіти.

Кількість осіб, що потребувала стаціонарного лікування з приводу ускладненого перебігу хвороби залишається на рівні минулого тижня, проте збільшилась кількість госпіталізованих дітей (63% від загальної кількості проти 54% минулого тижня).Loading...
Loading...
Loading...