Новини » Політика 29 січня, 2019, 21:45
Чекалкін пригадав, як Тимошенко покинула гостей, щоб відсвяткувати ювілей з Ахметовим
ZIK
ZIK

Юлія Тимошенко сама не платила мені гонорар за роботу, за неї платили її спонсори.

Про це розповів шоумен Дмитро Чекалкін в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK.

Дмитро Чекалкін зазначив, що дуже добре знає більшість політичного істеблішменту, оскільки для багатьох із них проводив родинні свята.

«На останніх президентських виборах я порахував, що серед 21 кандидата для перших десяти я вів якісь сімейні заходи. Зокрема для Тимошенко й Порошенко порівну провів по чотири свята. Тимошенко, наприклад, сама не платила мені за роботу, а за неї платили її спонсори», – зауважив Дмитро Чекалкін.

Гість програми пригадав, як проводив ювілейний вечір для Юлії Тимошенко, яка святкувала 45 років.

«Було дуже багато гостей – практично половина Верховної Ради, і тут раптом до Юлії Володимирівни потелефонували, і вона мала швидко йти, не дивлячись на те, що святкування тільки почалося. Виявляється, до неї потелефонував Ахметов і запросив відсвяткувати разом із нею її день народження. Мене це дуже вразило, адже це була така неповага до своїх товаришів», – підкреслив Чекалкін.

Наступні події, за його словами, підтвердили, що з цим політиком не все так добре і однозначно, як може здатися на перший погляд.

«У тому, що не все гаразд, я остаточно переконався і в 2009 році, за півроку до президентських виборів, коли прийшов до їхньої команди і запитав, як вони взагалі можуть притримуватися такої позиції.

Адже у 2004 році ми фактично підняли країну на диби, згадуючи нашого «двічі несудимого професора», тобто Януковича. Аж тут раптом, коли пройшло лише кілька років, всі про це мовчать, і навіть жодної згадки. Потім стало зрозуміло, що була широка коаліція, так звана «ширка» з Партією регіонів та Януковичем, коли вони намагалися поділити владу на двох до 2028 року», – нагадав Дмитро Чекалкін.

Він визнав, що після такого досвіду в нього вже не було жодних зачарувань такими політиками.

«Свого часу Юлія Тимошенко підписала кабальний договір із Путіним про 50 мільярдів кубометрів газу, які Україна зобов’язувалася оплатити, навіть якби не використала їх. Натомість зараз вона стверджує, що Україні достатньо газу власного видобутку», – зазначив Дмитро Чекалкін.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко заявив, що Україні вдалось зіскочити із «російської газової голки», на яку 10 років тому посадила державу колишній прем’єр-міністр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 13:01 :15