Новини » Політика 28 січня, 2019, 13:36
Вакарчук може підтримати на виборах або Гриценка, або Садового, – Найєм
Святослав Вакарчук. Фото: УП/Ельдар Сарахман
Святослав Вакарчук. Фото: УП/Ельдар Сарахман

Депутат Верховної Ради Мустафа Найєм розповів, що на виборах Президента України Святослав Вакарчук може підтримати або Анатолія Гриценка, або Андрія Садового. Їм потрібно тільки домовитися.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, кандидати від опозиційних демократичних сил (а конкретно Анатолій Гриценко та Андрій Садовий) мають домовитися між собою.

«Тим часом, невисунення Святослава означає, що єдиного кандидата на президентських виборах від опозиційних демократичних сил повинні визначити Анатолій Гриценко і Андрій Садовий. Упевнений, Святослав Вакарчук підтримає будь-якого з них, якщо вони домовляться», – пише Найєм.

Він додав, що скоріш за все усі зусилля Вакарчук кине на парламентські вибори.

«Святослав Вакарчук не висуватиме свою кандидатуру президентських виборах 2019 року. Наскільки я розумію, рішення було прийнято ще на початку року, але стосується воно не лише президентських виборів. Зі звернення очевидно, що команда Святослава буде готуватися до парламентських виборів», – говорить Найєм.

Він додав, що з 2014 року ситуація сильно змінилася – побільшало великих гравців з потужними ресурсами. Що є досить погано.

«Тому готуватися до об’єднання всіх сил і створення єдиної коаліції треба вже зараз. Такі переговори ведуться як між вже існуючими політичними силами і групами, так і між ініціаторами нових проектів. Але чим раніше почнуться інтеграційні процеси, тим більше шансів, що така коаліція виникне відразу після президентських виборів», – говорить Найєм.

Додамо, нещодавно Святослав Вакарчук розповів про свої політичні амбіції і пообіцяв привести в українську політику нові обличчя. А сьогодні він заявив, що не йде на вибори президента.

Читайте більше новин на тему Святослав Вакарчук

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 01:57 :52