Новини » Львів 28 січня, 2019, 17:49
У Винниках, поблизу Львова, відкрили першу IT-школу для підлітків
<nbsp;>

У місті Винники, що поблизу Львова, відкрили нову школу інформаційних технологій для підлітків SOVA (School of Vital Activities). Школярів 6-11 класів тут навчатимуть програмуванню, роботехніці, працювати в команді та розмовної англійської мови.

Про це повідомляє прес-служба Винниківської міської ради.

За словами організаторів, навчальну програму допомогли скласти спеціалісти-практики з різних ІТ-компаній. Вони також викладатимуть у новоствореній школі. Обов’язковим буде вивчення англійської мови.

«Невід’ємною частиною навчання окрім «хард-скілів» будуть «софт-скіли» та англійська мова. Тому що надзвичайно багато курсів, які зараз є на ринку України, роблять акцент лише на «хард-скілах» – основи програмування, робототехніка та інше. Ми ж нагадуємо, що також потрібно правильно себе презентувати в суспільстві», – розповіла засновниця школи Вікторія Читайло.

Міський голова Винник Володимир Квурт розповів, що розвиток та навчання у сфері ІТ у Винниках було в планах міської влади кілька останніх років.

«Ми усі погоджуємося з тим, що місто повинне розвиватися, має бути зручним та комфортним. Але я також хотів би, щоб багато наших дітей пов’язали своє майбутнє із нашим містом, щоб вони тут отримували знання, які будуть для них корисні», – додав Володимир Квурт.

<nbsp;>

На відкритті школи з дітьми та батьками спілкувались також досвідчені ІТ-спеціалісти, які працювали у найбільших компаніях України EPAM, Soft Serve, Global Logic.

«Із кожним роком ІТ-сфера розширюється, відкриваються нові вакансії та спеціальності, для яких потрібні люди зі знанням тієї чи іншої предметної області, і це не обмежується тільки Україною. В будь-якому випадку навчання тут буде плюсом як при вступі в Політехніку, так і при першій співбесіді на роботу. Є багато випадків коли школярі, ще не закінчивши школу, отримують роботу в компаніях», – додав розробник програмного забезпечення Теодор Мисько.

<nbsp;>

Зараз в School of Vital Activities приймають заявки та формують класи. Навчання у школі розпочнеться 11 лютого.

Довідка.

«Хард-скіли» (від англ. hard skills – жорсткі навички) – це фундаментальні технічні навички, які роблять того чи іншого профільного спеціаліста – спеціалістом: програмування, веб-технології, робототехніка, медійні технології, компютерні мережі та безпека і т.д.

«Софт-скілами» (від англ. soft skills – мякі навички) – особистісні характеристики спеціаліста, які необхідні йому в процесі роботи для ефективної комунікації з іншими людьми: критичне мислення, ораторські здібності, нетворкінг, лідерство, робота в команді та ін. Фактично це те, чим спеціаліст приверне увагу майбутнього роботодавця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 16:54 :34