Новини » Регіони 28 січня, 2019, 12:14
У Тернополі чоловік без одягу для рекорду пролежав під снігом 20 хвилин
Фото з відкритих джерел у соцмережах
Фото з відкритих джерел у соцмережах

У Тернополі 55-річний Василь Шевчук з Хоросткова для встановлення рекорду пролежав голим під снігом 20 хвилин і 11 секунд.

Старання чоловіка не були даремними. Ризикована затія принесла йому відзнаку в «Книзі рекордів Тернополя», повідомили IA ZIK організатори заходу.

Досягнення зафіксували вчора на центральному майдані міста. Рекордсмен був одягнений тільки в труси й занурився у кучугуру повністю.

Чоловікові на місці вручили диплом у номінації «Найтриваліше перебування людини під снігом з головою і без одягу в історії Тернополя».

Ще один міський рекорд встановив того ж дня 37-річний Андрій Балабух з Гусятинського району. Чоловік одними руками зав’язав з двох сталевих цвяхів вузол довжиною 30 см. Знадобилася йому на це 1 хвилина та 12 секунд.

Фото з відкритих джерел у соцмережах
Фото з відкритих джерел у соцмережах

Як повідомляла IA ZIK, Василь Шевчук уже має чотири встановлені рекорди. Кілька років тому він 63 рази за хвилину відтиснувся від підлоги на двох пальцях обох рук і потрапив у «Книгу рекордів України». Після цього ускладнив завдання і 50 разів відтиснувся на п’яти цвяхах, вбитих в дощечки.

Пізніше чоловік здивував прихильників, відтиснувшись від підлоги 38 разів: з опорою рук – на ножах, а ніг – на цвяхах. Два останні досягнення стали місцевими рекордами.

А в грудні минулого року Василь Шевчук влаштував зимовий забіг довкола міського ставу босоніж і з голим торсом.

Андрій Балабух цієї зими встановив рекорд Тернополя в номінації «Сильні руки». За 22 секунди він порвав три колоди – всього 108 гральних карт, скріплених разом. Восени ж він підняв чотири рази однією рукою дві гирі вагою 32 кілограми.

Рекордсмени кажуть: своїми досягненнями хочуть показати, що можливо все, якщо докласти зусиль.

Фото з відкритих джерел у соцмережах
Фото з відкритих джерел у соцмережах
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 22:24 :42