Новини » Політика 28 січня, 2019, 19:44
«Нічого нового й конкретного». Екс-член Венеційської комісії розкритикувала програму Зеленського
ZIK
ZIK

Я ознайомилася з програмою Зеленського. Хочу сказати, що там немає нічого нового, перспективного й конкретного. Там об’єднані меседжі, які роками обговорюються серед того політикуму, який сьогодні є в Україні.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявила екс-член Венеційської комісії Марина Ставнійчук.

Гостя програми наголосила: кожна людина, яка хоче взяти участь у виборах президента, повинна ознайомитися з програмами кандидатів на пост глави держави.

«Адже багато кандидатів – це відомі політики у державі. Результати їхньої роботи очевидні. Зокрема на різних етапах української історії. Тому трошки потрудіться, прочитайте, проаналізуйте, порівняйте і подумайте про свої перспективи», – зауважила Марина Ставнійчук.

На її думку, передвиборчі програми варто почитати й через те, що на пост президента балотуються і нові люди, зокрема з шоу-бізнесу.

«От ідучи сьогодні на програму, я побачила рекламу президентської програми пана Зеленського. Там писало, що такого ще ніхто не писав і не пропонував. Я ознайомилася з його програмою. Хочу сказати, що там немає нічого нового й перспективного. Більш того, там немає нічого конкретного», – розповіла Ставнійчук.

Екс-член Венеційської комісії зауважила, що в програмі Зеленського об’єднані меседжі, які роками обговорюються серед того політикуму, який сьогодні є в Україні.

«Тому не лінуйтеся читати, аналізувати і давати свою власну оцінку програмам кандидатів у президенти. Оцінюйте їх за рівнем свого життя, вартістю тарифів, за тим, які можливості там прописані. Потрудіться, виборці! Адже питання президентських виборів вартує того, щоби український народ піднявся з диванів і відірвався від щоденної роботи», – додала Марина Ставнійчук.

Нагадаємо, Марина Ставнійчук назвала головну інтригу президентських виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-17 12:01 :31