Новини » Спорт 28 січня, 2019, 10:57
Шпажистка Ксенія Пантелєєва вперше виграла медаль на турнірі серії Гран-Прі
Шпажистка Ксенія Пантелєєва вперше виграла медаль на турнірі серії Гран-Прі / nffu.org.ua

Аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Ксенія Пантелєєва виграла срібну нагороду на Гран-Прі з фехтування на шпагах серед жінок в столиці Катару Досі.

Вихованка заслуженого тренера України Андрія Орліковського вперше у кар’єрі стала призером в особистій першості на міжнародних турнірах Міжнародної федерації фехтування (FIE). Раніше Ксенія піднімалася на п’єдестал тільки в складі збірної України в командних змаганнях або ж на юніорських етапах Кубка світу, повідомляє ldufk.edu.ua.

У перший день змагань Ксенія Пантелєєва почала виступ у Досі, вигравши чотири поєдинки з шести на попередньому груповому етапі, а після успішно подолала кваліфікаційний поєдинок за попадання в ТОП-64 проти Мілікі Хакімової з Узбекистану, здобувши перемогу з рахунком 15:6.

В 1/32 фіналу львів’янка виграла одним уколом у німкені Патриції Дерп (15:14). Далі, в 1/16 фіналу, виявилася сильнішою італійки Росселли Фіамінго (15:7), у 1/8 фіналу вибила з боротьби француженку Марі-Флорен Кандассамі (14:11), а в чвертьфінальному бою виграла у китаянки Чжу Міне (15:8).

У півфінальному раунді Ксенія здобула перемогу над зірковою росіянкою Віолеттою Колобовою (15:12), а в поєдинку за «золото» поступилася 26-річній чемпіонці світу Юлії Бєляєвій із Естонії з рахунком 11:15.

Відзначимо, що до вісімки найсильніших також потрапила легенда українського фехтування, аспірант ЛДУФК Яна Шемякіна. Олімпійська чемпіонка Лондона-2012 в особистій першості, яка тільки в цьому сезоні відновила виступи після народження двійні, програла в 1/4 турнірної таблиці кореянці Чон Хе Чжон з рахунком 10:15.