Новини » Спорт 28 січня, 2019, 16:04
Шпажист Богдан Нікішин здобув «бронзу» Гран-Прі у Досі
Шпажист Богдан Нікішин (на фото – справа) втретє у кар’єрі виграв бронзову медаль на Гран-Прі в Досі / nffu.org.ua

Лідер збірної України з фехтування на шпагах Богдан Нікішин виграв бронзову медаль на Гран-Прі в столиці Катару Досі.

Ветеран збірної України з фехтування 38-річний Богдан Нікішин, будучи другим номером світового рейтингу, почав виступ відразу в 1/32 фіналу, де виграв у представника Гонконгу Фон Хой Сунь (15: 8), повідомляє nffu.org.ua.

Далі мушкетер з Дніпра здобув перемогу над співвітчизником Ігорем Рейзліним (15:11), вибив з боротьби нідерландського фехтувальника Баса Вервейлена (15:13), а в поєдинку за потрапляння в півфінал виявився сильнішим росіянина Сергія Біди (15:11).

У півфіналі турнірної таблиці шпажист програв 23-річному іспанцеві Юлену Перейрі з рахунком 9:15.

Таким чином, Нікішин втретє в кар’єрі виграв бронзову медаль на турнірі в Досі. Раніше лідер збірної України піднімався на третю сходинку п’єдесталу пошани в 2006 і 2014 роках. У нинішньому сезоні ця нагорода стала першою в активі спортсмена.

Відзначимо, що ще один український шпажист Роман Свічкар зупинився за крок від медалі Гран-прі в Катарі. В 1/4 фіналу він поступився американцеві Джейкобу Хойлу з рахунком 10:15 і став п’ятим. Хойл ж за підсумками турніру здобув бронзу.