Новини » Політика 28 січня, 2019, 21:12
Нардеп Сергій Рудик пояснив, чому не йде в президенти
Сергій Рудик
Сергій Рудик

Народний депутат України Сергій Рудик пояснив чому не балотуватиметься на пост глави держави.

Своє звернення він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.  

«29 вересня минулого року партія Зелених України разом з кількома громадськими об’єднаннями й відомими політиками запропонували мені балотуватися кандидатом в президенти України», – розпочав звернення Сергій Рудик.

«Для мене велика честь бути підтриманим такою авторитетною політичною партією, чия ідеологія сьогодні завойовує більшість в країнах західної Європи. І можливо за певних обставин я би прийняв цю пропозицію, але не зараз», – продовжив звернення депутат.

При цьому Рудик наголосив, що нинішня виборча кампанія перетворилася на парад марнославства: змагання «чий жарт дотепніший», «чия обіцянка більш нереалістична».

«Я вже не кажу про спекуляції на тему війни і захисту національних інтересів нашої держави, що зробили неможливим участь в ній на сьогоднішній день. Тому ми з командою партії Зелених України прийняли для себе рішення: відмовитися від участі в президентських перегонах 2019, зосередивши свою увагу на наступних парламентських виборах», – наголосив політик.

Також він закликав всіх кандидатів у президенти України і політичні партії: відмовитися від гасел і тез, які ведуть до фактичного розколу країни; припинити політичні спекуляції на тему національної безпеки і оборони; не допустити російського сценарію розтягування голосів і обрання фактично випадкового, а реально – підконтрольного Росії кандидата.

«Державні інтереси мають бути вищими за особисті політичні амбіції», – заявив політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 23:35 :09