Новини » Спорт 28 січня, 2019, 16:27
Катерина Козлова вийшла до другого кола тенісного турніру WTA в Таїланді
Українка Катерина Козлова подолала стартове коло тенісного турніру WTA в Хуахіні (Таїланд) / btu.org.ua

Українка Катерина Козлова подолала стартове коло турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в Хуахіні (Таїланд) з призовим фондом $250 тисяч.

У першому раунді змагань Козлова з рахунком 6:4, 3:6, 6:3 завдала поразки швейцарці Конні Перрен, яка пробилася в основну сітку через кваліфікацію.

Три сети звітного поєдинку загалом тривали 2 години та 16 хвилин, повідомляє btu.org.ua.

Тенісистки до цього зустрічалися лише одного разу – в 2017 році на Відкритому чемпіонаті Франції (Ролан Гаррос) в Парижі Козлова також здобула перемогу в трьох сетах.

За вихід до чвертьфіналу турніру Козлова зійдеться з посіяною під шостим номером австралійкою Айлою Томлянович, яка у двох сетах змусила зійти з дистанції швейцарку Штефані Фогель – 6:1, 7:6 (8:6).

2019-03-25 11:34 :01