Новини » Політика 28 січня, 2019, 19:05
Доній спрогнозував політичне майбутнє Святослава Вакарчука
ZIK
ZIK

Попри офіційну заяву про неучасть у президентських перегонах, Святослав Вакарчук ще виникатиме в політичних розкладах, і в нього ще будуть інвестувати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Олесь Доній.

Гість програми пояснив присутність Святослава Вакарчука у соціологічних опитуваннях тим, що вони здійснюються на замовлення впливових організацій. Відповідно опитування  це, в першу чергу, кастинг для власників великих коштів.

«Потім згідно з результатами соціологічних опитувань ті, хто мають кошти, приймають рішення, в кого вкладати, кого використовувати, а кого зневажати. Суспільство на ці процеси впливає мало, тому що воно відсторонене від політичного життя. В умовах України у виборах можуть брати участь виключно великі фінансові структури. От вони придивлялися, кого можна використати певним чином», – зазначив Доній.

За його словами, якщо стежити за динамікою Вакарчука в соцопитуваннях, то вона низхідна. За останні півроку з 7% він зупинився на 3%. Цілком очевидно, що його шанси стали мізерними, і до нього знизився інтерес зацікавлених осіб.

«Його почав обходити навіть Олександр Шевченко, в якого достатньо територіально сфокусована підтримка. Однак, я думаю, що він ще виникатиме в політичних розкладах, і в нього ще будуть інвестувати. Але пізніше», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що 28 січня Вакарчук офіційно оприлюднив, що не піде у президенти .

Додамо, нещодавно Святослав Вакарчук розповів про свої політичні амбіції і пообіцяв привести в українську політику нові обличчя.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 15:54 :37