Новини » Економіка 28 січня, 2019, 12:22
Бюджет на три роки мають затвердити у Верховній Раді до 15 липня
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Мінфін затвердив орієнтовний план заходів з розробки Бюджетної декларації на 2020–2022 рр. та проекту Держбюджету на 2020 рік. За бюджет на три роки мають проголосувати до 15 липня.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Документ містить перелік процедур та заходів бюджетного процесу з орієнтовними термінами їх виконання, включаючи новації бюджетного процесу, які набули чинності після підписання Президентом України Закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (про правову основу для впровадження середньострокового бюджетного планування)».

Перехід на середньострокове бюджетне планування – це головна бюджетна реформа країни. Завдяки спільним зусиллям всього Уряду протягом останніх кількох років бюджети були вчасно розроблені, прийняті і виконані.

«Нову Бюджетну декларацію ми будемо подавати до 15 травня на розгляд Кабінету Міністрів і розраховуємо на її затвердження Парламентом до 15 липня, щоб мати на наступні три роки чіткі орієнтири політики та показники і вчасно – до 15 вересня – подати проект Державного бюджету», – сказала міністр Оксана Маркарова.

Додамо, стало відомо, скільки Росія втратила грошей від санкції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 05:08 :19