Новини » Економіка 28 січня, 2019, 14:29
Автоматизація бізнес-процесів: необхідність чи модна тенденція? Розвіюємо стереотипи®

Час – це ресурс, яким ми користуємося кожного дня. Раціональне використання робочого часу допомагає не лише виконувати роботу ефективно, але й дозволяє уникнути ризиків, пов’язаних із простоєм та несвоєчасним ухваленням рішень.

Здавалось, що в 2019 році, на піку розвитку інноваційних технологій, вже й не може йтися про ручне виконання рутинної роботи. Але, на жаль, для підприємств в Україні – це ще не минуле, а гірка правда теперішнього.

Не хочеться писати про сумне, але ще досі трапляються підприємства, у яких облік та склад ведеться за допомогою звичайної програми Excel. Це не було б так сумно, якби не явище простою, помилкових управлінських рішень, що, в свою чергу, не дозволяє підприємствам плідно та швидко розвиватись.

Здавалось, автоматизація бізнес-процесів – це щось зовсім нове. Але якщо розібратись, то із швидким розвитком технологій – це вже давно не новинка, а необхідність.

Існує декілька стереотипів, які заважають впроваджувати автоматизацію бізнес-процесів в українському підприємництві. Для працівників – це страх залишитись без роботи, для роботодавців – страх великих фінансових вкладень.

Але ми забуваємо найголовніше. Україна – це держава високоінтелектуальних людей, наші програмісти визнані одними із найкращих у світі. Чому б не скористатись таким потенціалом в українському бізнесі?

<nbsp;>

Що дає впровадження автоматизації бізнес-процесів для самого бізнесу та для працівників компанії і чи правдиві твердження про втрату робочого місця та «космічну» вартість впровадження?

Однією із компаній, яка надає послуги з автоматизації бізнес-процесів є компанія ITON у Львові, співробітники якої погодились допомогти нам розібратись в питанні автоматизації бізнесу.

Перш за все, потрібно розібратись із самим алгоритмом автоматизації бізнес-процесів. З чого почати?

<nbsp;>

Спочатку потрібно плідно вивчити сам механізм побудови бізнесу, його процесів, скласти зріз основних моментів та, на основі вивченого, розробити покроковий план дій для реалізації автоматизації процесів. Ми, як команда, завжди тісно працюємо із клієнтом та разом створюємо унікальну, індивідуальну архітектуру нового продукту, який в майбутньому дозволить автоматизувати бізнес-процеси. Опісля, складаємо технічне завдання, що буде міцним фундаментом для реалізації програмного продукту.

Аби розвіяти міф про «космічну вартість розробок», можемо навести аргумент, що створення та впровадження індивідуального програмного продукту потребує часу та розбивається на етапи. Тому бізнесу не потрібно оплачувати повну вартість розробки одразу, а достатньо оплатити певний етап і, після успішного впровадження, приступати до реалізації наступного.

Також потрібно розуміти: впровадження автоматизації бізнесу допомагає спростити рутинну роботу та пришвидшити ухвалення управлінських рішень. Відповідно, іншими словами – сприяє швидкому розвитку бізнесу та дозволяє втілити у реальність його масштабування. Досвідчені працівники в такому випадку не можуть залишитись без роботи.

Тому можна сказати, що автоматизація бізнес-процесів – це необхідність для ведення бізнесу. Хоча й впровадження програми не є чарівним засобом від всіх негараздів у роботі, воно необхідне кожному підприємству.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 02:10 :17