Новини » Політика 26 січня, 2019, 0:15
Власенко побачив дві кардинально різні позиції Коболєва щодо газових угод Тимошенко
ZIK
ZIK

Коболєва допитували у газовій справі Юлії Тимошенко. Тоді він не називав газовий контракт кабальним. Тоді він чесно сказав, що ціна на газ за газовим контрактом Тимошенко в 2009-му році була 232 долари, а цифра 450 – це просто елемент формули. На жаль, ця людина дуже кон’юнктурна.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Сергій Власенко.

Як відомо, на з’їзді «Батьківщини» Юлія Тимошенко заявила, що в разі обрання її президентом України, вона знизить ціну на газ вдвічі та підвищить пенсії і зарплати.

Однак голова НАК «Нафтогаз» Андрій Коболєв заявив, що лише зниження ціни на газ закінчиться колапсом всієї фінансової системи Україні, і долар буде по 60.

Нардеп від «Батьківщини» Сергій Власенко зауважив, що ще декілька років тому в Коболєва були кардинально інші погляди щодо Тимошенко.

«Коли цей цинізм почав зашкалювати, на своїй сторінці у Фейсбук я опублікував протокол допиту пана Коболєва у газовій справі Юлії Тимошенко.

Тоді він не називав газовий контракт кабальним. Тоді він чесно сказав, що ціна на газ за газовим контрактом Тимошенко в 2009-му році була 232 долари, а цифра 450 – це просто елемент формули. На жаль, ця людина дуже кон’юнктурна», – заявив нардеп.

Андрій Коболєв, додав Власенко, сидячи у кріслі голови «Нафтогазу», говорить ті речі, які потрібні йому для збереження посади.

Також, на переконання Сергія Власенка, Андрій Коболєв не представляє незалежне керівництво «Нафтогазу».

Як відомо, експерт із енергетичних питань Валентин Землянський, який на момент підписання газових угод у 2009 році був представником НАК «Нафтогаз України» заявив, що нинішній керівник «Нафтогазу» Андрій Коболєв не має права критикувати контракт на поставку газу між Україною і Росією від 2009 року, оскільки сам був безпосереднім розробником цього контракту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 20:56 :45