Новини » Політика 26 січня, 2019, 5:38
У Міненергетики «вмили руки» від безладу з нарахуваннями у платіжках українців
ZIK
ZIK

Українцям радять звертатися за роз’ясненнями щодо сум у платіжках спочатку до надавача послуг, а потім – до НКРЕКП.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявила заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Наталія Бойко, відповідаючи на запитання журналіста Василя Апасова щодо нарахувань у платіжках.

Василь Апасов навів приклад, коли в одному населеному пункті – Вишгороді, люди, які мешкають в однакових за площею квартирах, де зареєстрована однакова кількість мешканців, є загальнобудинкові лічильники, отримують квитанції із зовсім різними сумами до оплати. Журналіст звернувся до заступниці міністра із запитанням, як діяти мешканцям у такій ситуації.

«А головне, що має робити міністерство, оскільки це загальна програма? Бо поки ви йдете до ринкової ціни, українці йдуть до кладовища», – риторично запитав Василь Апасов.

Заступниця міністра енергетики та вугільної промисловості України зазначила, що громадянам слід звернутися за роз’ясненнями, як формувалися їхні рахунки за послуги.

«Тому що ми знаємо, що зараз облгази почали маніпулювати і нараховувати якісь там додаткові переплати. Через це прем’єр почав розслідування серед облгазів за рахунок цієї ставки, яку вони самовільно згори накинули», – сказала Наталія Бойко та додала, що громадяни мають звертатися спочатку до надавача послуг, а потім – до енергетичного регулятора НКРЕКП.

Василя Апасова обурила така відповідь заступниці міністра: «То тепер люди, яким прийшов чортзна-який рахунок, мають кудись піти, комусь доводити, що вони не ідіоти, щоб заплатити цю платіжку чи не платити?».

Як повідомляли раніше, голова НКРЕКП Оксана Кривенко заявила, що Нацкомісія перевірить 20 облгазів через численні скарги громадян про завищені суми у платіжках.

Експерт із питань енергетики Марія Яковлева пояснила: якщо є безпідставні донарахування за газ, споживач повинен написати скаргу до НКРЕКП. Після цього облгаз має бути оштрафований.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 10:12 :03