Новини » Суспільство 26 січня, 2019, 1:17
Політолог розповів про «крокодилячі сльози» захисників УПЦ МП
ZIK
ZIK

Депутати прийняли дуже демократичний закон щодо переходу церковних громад УПЦ МП до ПЦУ, але навіть це не подобається депутатам-опоблоківцям. А все через те, що вони звикли паразитувати на проросійських настроях.

Про це в ефірі програми «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Палій.

За словами пана Палія, опоблоківці говорять про те, що не треба втручатися в справи церкви, а тим часом самі втручаються. На його думку, депутати прийняли дуже демократичний закон щодо переходу церков, який це дозволяє за умови того, що 67% громади підтримає таку позицію, але навіть це не подобається деяким депутатам.

«Їм це не подобається, тому що вони звикли паразитувати на різноманітних проросійських настроях. Ці проросійські настрої у зв’язку з російською агресією різко впали. Їм треба паразитувати на залишках проросійських настроїв», – зазначив політолог.

Водночас пан Палій зауважив, що російська церква втратила величезну кількість своїх прихильників. На сьогоднішній день після всіх компромісів залишилося 12 тисяч парафій, але людей значно менше.

«А крокодидячі сльози ллють люди, в яких з часів Януковича залишилися лексуси, які стоять рядочком. Тому не треба вірити у всі ці демагогії», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, 17 січня, Верховна Рада ухвалила закон про перехід релігійних громад.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 15:27 :47