Новини » Політика 26 січня, 2019, 14:24
«Народ проти» на ZIKу – перший у рейтингу телеперегляду
Фото: прес-служба телеканалу ЗІК
Фото: прес-служба телеканалу ЗІК

Велике політичне ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на ZIKу посіло перше місце в рейтингу телеперегляду за ключовими ЦА серед інформканалів у своєму слоті.

Після повернення в ефір після новорічно-різдвяної перерви у п’ятницю, 25 січня, проект, ведучою якого є генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, став безумовним лідером у своєму слоті серед решти інформканалів. За цільовими аудиторіями «Вся Україна 18+» із часткою 2,95% та «Україна 18+ 50+» з часткою 3,45% відповідно «Народ проти» на ZIKy обійшов «Прямий», NewsOne, «112 Україна», «Канал 24», «5-й канал» та «Еспресо».

За загальними результатами вчорашнього телеперегляду ZIK із частками 1,11% за ЦА «Вся Україна 18+», 1,38% за ЦА «Україна 18+ 50+» та 1,07% за ЦА «Київ 18+» у трійці лідерів рейтингу разом із інформаційними каналами «Прямий» та «112 Україна».

Нагадаємо, рестарт масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбувся 19 жовтня минулого року. Програма виходить в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.

У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомилися зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами», котрі підсумовують сказане з різних позицій і роблять висновки після кожного раунду дебатів.

В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості мають лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача.

Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюють у власній унікальній студії.

«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 10:30 :49