live

«Поперло». Зеленський подав документи до ЦВК

ZIK

Сьогодні шоумен Володимир Зеленський подав документи до ЦВК для реєстрації його кандидатом на пост президента України. Він заявив про те, що це вже не фейк і він готовий працювати. При цьому Зеленський дуже здивований, що може спілкуватись українською, хоча й недовго.

Так виглядало інтерв’ю Володимира Зеленського після сьогоднішнього подання документів у Центральну виборчу комісію кандидатом в президенти України.

«Мені дуже приємно тут бути і я дуже радий, що поруч зі мною перебувають мої дуже близькі люди: кварталівці, юристи, менеджери, нові люди у напрямку нашої партії «Слуга народу», а також моя сім’я», – сказав Зеленський.

Виголошуючи промову він намагався не реагувати на роботу фотокамер, але врешті сказав:  «Боже, як воно тарахкотить. Як ви з цим живете?». Та продовжив, що він – людина слова і його похід в президенти не є фейком.

«Я людина слова, і якщо щось вирішив, то це роблю. Це не фейк і я дуже серйозно відношусь до нашої країни, до життя кожної людини і навіть бачите, як я українською говорю. Я сам в шоці», – прокоментував він.

На це хтось із натовпу сказав, що його «поперло». Також він розповів про те, що виборча програма, яку він подав у ЦВК, є занадто малою в обсязі. Тому він знайде інший спосіб оприлюднити розширений варіант.

«Сьогодні ми подавали всі документи, зокрема, декларацію та програму. Як я й сказав, так ми і зробили і підключили нашу Інтернет-спільноту та команду для того, щоб вони допомогли об’єднати ідеї. І я вважаю, що несправедливо те, що закон дозволяє  друкувати не більше дванадцяти тисяч знаків, адже «душа розвернулась», – зазначив Зеленський.

І наголосив, що програма буде допрацьована і невдовзі опублікована. 

«Я зараз звертаюсь до всіх. Будь-ласка, «ріжте по-живому» і доповнюйте нашу програму. Адже це країна мрій, яку бачить команда», – вважає він.

Далі кандидат в президенти перейшов на російську, хоча згодом виправився і продовжив українською. Він говорив про те, що українці повинні працювати у своїй країні, а не їхати закордон.

«Я всюди бачу оголошення про роботу в Польщі. Я нормально ставлюся до поляків, а також до інших країн, але ми мріємо, щоб колись з’явилися оголошення в Польщі про роботу в Україні», – сказав Зеленський.

Читайте також: У другий тур виходять Тимошенко та Порошенко, Зеленський навіть не у трійці

Далі на питання журналістів він не дуже мав бажання відповідати, оскільки «усі відповіді викладені у програмі».

І знову трапився невеличкий курйоз під час інтерв’ю. У журналістки випав з рук диктофон, який Зеленський почав також піднімати зі словами: «Нічого страшного, вам можна».

Нагадаємо, «1+1» спростував слова Володимира Зеленського щодо помилки каналу з вітанням Президента в новорічну ніч.

Читайте також: Рейтинги Порошенка стрімко зростають, у Тимошенко динаміка зупинилася

Loading...