Новини » Суспільство 149

Військовий журналіст: Ідеш у політику – зніми камуфляж

ZIK

У нас взагалі немає програм ні партій, ні кандидатів у президенти, то що тоді можна казати про військових, які мало розуміються у політиці? Ба, більше! Їх використовують, а їм немає що сказати.

Про це в авторській програмі Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK розповів військовий журналіст та фотограф Олесь Кромпляс.

Він висловив переконання, що ті «кіборги», з якими він разом був у Донецькому аеропорту, навряд чи підтримали б те, що звучало зі сцени Форуму єднання Юлії Тимошенко.

«Мені це більше нагадує якісь «бананові» республіки. Не вистачало лише лампасів, золотих орденів і яскраво-зеленої форми. Можна пригадати, як у США після В’єтнаму балотувався Джон Керрі. Не дивлячись на те, що він був керівником великого об’єднання ветеранів війни, у 1971-му він не потрапив у Сенат», – розповідає журналіст.

З його слів, майбутньому сенатору тоді сказали, що він воював і більше нічого. Мовляв, а де ж його програма. Так Джон Керрі став сенатором лише через 10 років.

«У нас взагалі немає програм ні партій, ні кандидатів у президенти. То що вже казати про цих людей, які мало що розуміють у політиці? Більше того, їх використовують, а їм немає що сказати, крім цього камуфляжу. Моя позиція така: лізеш у політику – зніми камуфляж та здоровенні медалі», – заявив Олесь Кромпляс.

Він розповів, що знайомий з військовими, які ще до початку війни були членами «Свободи», а потім пішли у політику.

«Вони займаються популізмом? Ні. Вони стали в Полтаві доволі серйозною силою, відстоюють пам’ятки, борються з сепаратистським мером. Хлопці працюють на своєму рівні, а не займаються популізмом – не лізуть на трибуну говорити за всіх», – підсумував військовий фотограф.

Нагадаємо, ветеран війни Олексій Гетьман заявив, що за участь в Форумі єднання Юлії Тимошенко кожен з «кіборгів» отримав по $10 тисяч.     

Loading...
Loading...
Loading...