Новини » Львів 25 січня, 2019, 15:17
У Львові на проспекті Чорновола зведуть центр розвитку дітей
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

У Львові на проспекту Чорновола збудують центру розвитку дітей. Дозвільну документацію сьогодні погодила Львівська міська рада.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, виконавчий комітет Львівської міськради погодив містобудівні умови та обмеження на це будівництво ТзОВ «Девелопмент інвест груп».

Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

Центр розвитку дитини зводитимуть біля нового супермаркету «Ашан», всередині новозбудованого житлового комплексу на просп. Чорновола, 16-А на земельній ділянці площею майже 0,4 га. Дозвільною документацією визначено, що висота нової будівлі не повинна перевищувати 15 метрів, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 25,37%.

Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

Згідно з аналітичною системою YouControl, ТзОВ «Девелопмент Інвест Груп» було створене у 2008 році. Основний вид діяльності вказаний як організація будівництва будівель. Засновниками компанії є ТОВ «Галілео Ессет Менеджмент» (90%) та АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Камет» (10%). Кінцевим власником вказаний Роман Давимука. Уповноваженою особою фонду «Камет» є Дмитро Палієнко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 22:13 :23