Новини » Спорт 25 січня, 2019, 13:07
Тренери українських олімпійців отримуватимуть урядові стипендії
dsmsu.gov.ua
dsmsu.gov.ua

За поданням Мінмолодьспорту, призначено стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в літніх Олімпійських та Паралімпійських іграх у Токіо-2020.

Стипендії також надаватимуться і з прицілом на наступні зимові Ігри-2022 у Пекіні, повідомляє офіційний сайт прес-служби міністерства.

«Реалізація розпорядження уряду сприятиме підвищенню престижності тренерської праці, посиленню державної підтримки видатних тренерів, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в наступних Олімпійських та Паралімпійських іграх. А також, сподіваємося, стане додатковим стимулом для досягнення високих спортивних результатів їхніх вихованцями», – наголосив міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Стипендії виплачуються Мінмолодьспортом, їхній середній розмір становить 29 тисяч грн. Нині призначені 65 щомісячних стипендій терміном на один рік, а саме:

- 36 тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Іграх ХХХII Олімпіади у м. Токіо (Японія);

- 25 стипендій тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в XVI літніх Паралімпійських іграх у м. Токіо (Японія);

- 4 тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в XXIV зимових Олімпійських іграх у м. Пекін (Китайська Народна Республіка).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 03:06 :29