Новини » Суспільство

Суд у Львові повторно відсторонив від роботи хірурга Жидачівської районної лікарні

Галицький районний суд м. Львова, 25 січня, вдруге відсторонив від роботи хірурга Жидачівської районної лікарні, звинуваченого у службовій недбалості, яка призвела до смерті 12-річного Романа Кулака.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці батька хлопчика Володимира Кулака.

Напередодні цього судового засідання, 23 січня, Володимир Кулака написав таке: «Поліція і прокуратура не здаються, отримавши докази вини хірурга у смерті мого сина, побачивши загрозу для інших пацієнтів!! Завтра знову за їхнім позовом, ПОВТОРНО!!, суд першої інстанції!!, слухання справи про відсторонення хірурга Жидачівської районної лікарні від виконання обов’язків.

Надавши недостовірні дані! За сфальсифікованими брехливими документами, хірург виграв апеляцію!

Саме цей хірург був черговим в лікарні, саме на ньому і ще на одній особі, яка назвалась лікарем, лежить відповідальність за смерть мого сина Романа, якому вони лікували отруєння, а в сина був заворот тонкого кишечника. Такі горе специ не мають права працювати в лікарнях!!».

Нагадаємо, 4 січня цього року, рішенням Галицького районного суду, хірургу Жидачівської РЛ та ще одному колишньому лікарю було обрано запобіжні заходи. Хірурга, окрім особистого зобов’язання, також було відсторонено від виконання обов’язків.

Згодом, на його підтримку виступив голова Жидачівської районної ради.

Водночас адвокати хірурга подали апеляцію на рішення Галицького суду.

14 січня, Апеляційний суд Львівської області скасував ухвалу Галицького районного суду м. Львова про відсторонення від роботи хірурга Жидачівської районної лікарні.

12-річний Роман Кулак помер 27 червня 2017 року. Йому не змогли вчасно діагностувати у Жидачівській районній лікарні скрут тонкої кишки.

Попередні висновки медичного розслідування були оприлюднені 25 вересня 2017 року, а 6 жовтня експерти надали кінцеву резолюцію. Вони зазначили, що смерть настала унаслідок порушення роботи життєво важливих органів та сильну токсикацію організму. Причиною смерті стала гангрена тонкого та частини товстого кишківника. Винними у неправильному діагностуванні та лікуванні пацієнта були визнані медики Жидачівської районної лікарні.

7 грудня, клініко-експертна комісія Міністерства охорони здоров’я дала оцінку діям медиків Жидачівської районної лікарні, які призвели до смерті Романа Кулака. Висновки КЕК МОЗ, в основному, співпали з доповіддю Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, у якій однозначно було визнано вину лікарів з Жидачева.

Також у цій же Жидачівській лікарні 28 грудня 2018 року під час операції кесаревого розтину померла молода жінка – поліція відкрила кримінальне провадження за фактом смерті породіллі.

Loading...