Скандал з Росією в ПАРЄ: Кадиров погрожує нардепу Березі через «образу» пропагандистки

25 січня отримала продовження скандальна історія з російською журналісткою-провокаторкою, яка усіляко намагалась дискредитувати українську делегацію в ПАРЄ.

Український журналіст Сергій Сидоренко відштовхнув Скабєєву від віце-спікера Ірини Геращенко, яку російська пропагандистка намагалась просто перекрикувати і відверто заважала працювати. А після того нардеп Борислав Береза своїми широкими плечима просто не пропускав Скабєєву до Геращенко.

Скандал з Росією в ПАРЄ: Кадиров погрожує нардепу Березі через

Про це повідомляє 24tv.

Російські пропагандистські телеканали цю ситуацію перекрутили і представили по-іншому: дивіться відео

Історія отримала продовження скандалу. Рамзан Кадиров, голова Чечні, пригрозив українському нардепу Бориславу Березі. Зокрема написав, що за «образу» російської журналістки українського народного депутата – «якщо він належним чином не вибачиться перед Ольгою Скобєєвою, обов’язково знайдеться справжній чоловік, який його дістане і вліпить дзвінкий ляпас».

Скріншот з посту Рамзана Кадирова
Скріншот з посту Рамзана Кадирова

Нардеп Борислав Береза дав коментар 24 каналу та розповів, що українська делегація вже написала ноту і вони сподіваються, що акредитацію Ольги Скобєєвої як журналістки в ПАРЄ анулюють.

На роботу української делегації акредитація російської пропагандистки ніяк не вплине. Вона хвора людина. А те, що Кадиров щось має до мене, то я можу сказати, що сепаратисти як колись оголосили нагороду за мою голову, так поки її не зняли, – відповів Борислав Береза.

Loading...