Новини » Економіка 25 січня, 2019, 17:04
Рева: Виплата субсидій у грошовій формі сприятиме впровадженню проектів енергоефективності

Виплата субсидій у грошовій формі сприятиме впровадженню проектів енергоефективності.

Таку думку Міністр соціальної політики Андрій Рева висловив 24 січня під час зустрічі з делегацією Європейського інвестиційного банку на чолі з Головою Представництва в Україні Жан-Еріком де Загон, передає прес-центр відомства.

«Особливу увагу під час зустрічі сторони приділили обговоренню питань системи житлових субсидій у контексті процесу встановлення ринкових цін на енергетичні ресурси, а також запровадженню виплати субсидій у безготівковій і готівковій формах», – йдеться у повідомленні.

Міністр поінформував представників Європейського інвестиційного банку про основні принципи роботи системи адресних субсидій на оплату житлово-комунальних послуг і розповів про головні зміни, які впроваджує уряд з цього року. Урядовець окремо зазначив про вплив системи субсидій на питання впровадження програм енергоефективності та мотиваційні механізми для заохочення громадян до заощадливого використання енергоресурсів.

«Першочерговим завданням системи житлових субсидій була і залишається допомога тим домогосподарствам, які опинились у скрутному матеріальному становищі. Разом із тим, виплата субсидій у грошовій формі, яку розпочав уряд з січня, і виплата субсидій готівкою яка відбудеться з березня цього року, не лише мотивуватимуть домогосподарства до зменшення енерговитрат, але й нададуть громадянам фінансовий ресурс для впровадження заходів з енергоефективності»,- заявив Андрій Рева.

У свою чергу, представники Європейського інвестиційного банку високо оцінили кроки уряду в напрямку проведення реформ і висловили зацікавленість у подальшому співробітництві. Також сторонами було домовлено продовжити консультації в робочому режимі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 06:48 :36