Новини » Економіка 25 січня, 2019, 10:47
Регулятор пояснив зміни щодо нічних тарифів для населення і підприємств
Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

Нічні тарифи для населення продовжують діяти, підприємства мають домовлятися з постачальником

Голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Оксана Кривенко дала роз’яснення щодо нічних тарифів на електричну енергію.

Кривенко зазначила, що для побутових споживачів диференційовані тарифи на електроенергію за періодами часу залишились незмінними. Отже кожен побутовий споживач має право використовувати такі тарифи за умови наявності зонного лічильника.

Що стосується застосування таких диференційованих тарифів для непобутових споживачів- це питання домовленостей між таким споживачем та його постачальником, розповіла голова НКРЕКП. «Тобто, непобутовий споживач може використовувати диференційовані тарифи за умови налагодження домовленостей із постачальником та встановлення відповідної системи обліку електроенергії», – повідомила вона.

Кривенко нагадала, що з 1 січня 2019 розпочав функціонувати новий роздрібний ринок електроенергії, де формування комерційної пропозиції належить до функцій постачальника.

«Саме постачальник формує комерційну пропозицію та кінцеву вартість електроенергії. На сьогодні ціни на оптовому ринку електричної енергії формуються погодинно. Водночас саме непобутовий споживач має звертати увагу на комерційну пропозицію постачальника та проводити необхідні переговорні процедури. У цьому і є суть ринку», – додала Кривенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 05:14 :59