Новини » Політика 25 січня, 2019, 10:15
Петро Порошенко зустрівся у Давосі з Анджеєм Дудою
Президент України Петро Порошенко та президент Польщі Анджей Дуда. Фото: facebook.com/president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко та президент Польщі Анджей Дуда. Фото: facebook.com/president.gov.ua

Петро Порошенко під час Всесвітнього економічного форуму у Давосі зустрівся з президентом Польщі Анджеєм Дудою. Обидва політики взяли участь у дискусійній панелі, присвяченій Центральній та Східній Європі.

Польський президент перебував на Всесвітньому економічному форумі у Давосі від вівторка. Під час форуму він взяв участь у панелях та провів ряд двосторонніх зустрічей. Це був другий візит Анджея Дуди на цей Форум, – повідомляє Польське радіо.

У повідомленні на веб-сайті Канцелярії президента Польщі говориться, що Анджей Дуда під час зустрічі з президентом України та участі у дискусійній панелі «наголосив на важливості продовження процесу реформ в Україні». «Він (Анджей Дуда – ред.) також зазначив, що Польща підтримує повну територіальну цілісність України та недоторканість її кордонів», – наголошено у комюніке.

Перед поверненням до Польщі президент Дуда зустрівся також з лідеркою партії Батьківщина. Зустріч відбулася з ініціативи екс-прем’єрки України. «Під час зустрічі обговорено, зокрема, ситуацію на Донбасі та перспективи польсько-українських відносин», – повідомили у канцелярії президента Польщі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 21:23 :34