Новини » Світ 25 січня, 2019, 17:05
Норвегія – перша за кількістю електрокарів
Електромобіль. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Електромобіль. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

У 2018 році Норвегія встановила рекорд за часткою проданих екологічних автомобілів. Так, частка машин з електродвигуном сягнула 31,2%, зрісши на більш ніж 10 відсоткових пунктів за рік.

Про це йдеться у Службі інформації про дорожній рух Норвегії, пише «Громадське».

Зазначається, що з урахуванням автомобілів з гібридними двигунами, частка екологічних авто в Норвегії у загальному продажі автомобілів сягнула 49,1%. Загалом, на кінець 2018 року кожен десятий автомобіль на дорогах Норвегії працює на альтернативних джерелах енергії, це близько 2 мільйонів машин.

Водночас, повідомляється, що Норвегія наразі є найбільшим ринком збуту для автомобілів Tesla, яких за 2018 рік туди продали 8,6 тисячі одиниць. При цьому, очікується, що обсяги продажу цих машин мають зрости ще більше у зв’язку з виходом на ринок більш бюджетної моделі Tesla Model 3.

Продаж електромобілів у Норвегії не обкладається ПДВ та іншими податками. Крім цього, деякі міста Норвегії пропонують власникам електрокарів безкоштовні місця для парковання та надають їм права на користування смугами для громадського транспорту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 15:22 :37