Новини » Світ 25 січня, 2019, 9:53
Німецька поліція конфіскувала у Берліні «підроблені» картини Гітлера

Три акварельні картини, авторство яких приписують Адольфу Гітлеру, були конфісковані німецькою поліцією через підозри у тому, що, насправді, вони є підробками.

Три картини, на яких зображені річка, гори та силует людини під деревом, нібито були створені на початку XX-го століття, у той час, коли Гітлер був ще бідний та малював десятки листівок та картин для того, щоб підзаробити. Його мрія стати художником була зруйнована після того, як він двічі провалив вступний іспит до Віденської академії образотворчих мистецтв, – пише видання Independent.

Прес-секретар аукціонного дому Kloss повідомив виданню Reuters, що ці акварелі «не мають жодної художньої цінності», проте підпис Гітлера додає їм цінності.

Проте, існують підозри у тому, що картини, насправді, є підробками.

Загалом, існують сотні картин та інших творів мистецтва Гітлера. Більшість з них утримуються американською армією, яка конфіскувала їх наприкінці Другої світової війни. Вони рідко продаються у Німеччині через їх табу-статус у країні, і аукціони, які їх виставляють, часто викликають бурхливе обурення родичів жертв та тих, хто пережив Голокост.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 18:10 :33