Новини » Суспільство 25 січня, 2019, 19:22
Названо харчовий продукт, в якому легко приховати огріхи виробництва
ZIK
ZIK

Якщо людина купує вершкове масло, то вона може і не розрізнити, який продукт є якісним, а який – ні. Щодо більш складних продуктів, наприклад, ковбаси, то там простіше приховати будь-які замінники і технологічні огріхи. Це й ароматизатори, й підсилювачі смаку. Не завжди фальсифіковані продукти будуть несмачними. Це також створює велику проблему для споживача.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення розповіла керівник відділу тестувань Центру експертиз «Тест» Ніна Кільдій.

Гостя програми наголосила: виробник продуктів харчування зобов’язаний бути абсолютно чесним по відношенню до споживача.

«Але в нас є велика проблема, що на етикетці все може бути написано дуже красиво та правильно, але в складі продукту можуть бути приховані інгредієнти. Така ситуація найгірша для споживача», – зауважила Ніна Кільдій.

Керівник відділу тестувань Центру експертиз «Тест» додала, що змусити виробників робити якісний продукт можна шляхом перевірок.

«Їх можуть здійснювати громадські організації та держава. Також споживачі можуть не купувати неякісну продукцію. Тим самим вони будуть стимулювати виробників змінюватися у кращу сторону. Це повільний шлях, але дієвий», – підкреслила гостя програми.

Також Ніна Кільдій відповіла на питання ведучої, чи може звичайна людина відрізнити якісний продукт від неякісного.

«Якщо людина купує вершкове масло, то вона може і не розрізнити, який продукт є якісним, а який – ні. Якщо до складу входить непоганий замінник жиру, то він не буде відчуватися на смак.

Щодо більш складних продуктів, наприклад, ковбаси, то там простіше приховати будь-які замінники й технологічні огріхи. Це й ароматизатори, й підсилювачі смаку. Не завжди фальсифіковані продукти будуть несмачними. Це також створює велику проблему, бо на смак і запах людина не зможе відрізнити якісний продукт харчування від неякісного», – прокоментувала експерт і додала, що останнім часом в Україні є тенденція, що більш дорога продукція є більш якісна, а дуже дешева продукція, як правило, не дуже якісна.

 Нагадаємо, екс-голова правління «Сумихімпрому» Євген Лапін заявив, що сьогодні громадяни України не знають, що вони їдять. Лапін також підкреслив, що в Україні ніхто не несе відповідальність за якість продуктів харчування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 18:49 :23