Новини » Суспільство 258

Нардеп: Політики свідомо розділяють військових, щоб ті не об’єднались

ZIK

Система державного управління в Україні не змінилась ще з часів Сталіна. Сьогодні, як і після Другої світової, політики «дроблять» військових, які можуть об’єднати довкола себе людей.

Про це в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, учасник російсько-української війни Ігор Лапін.

Він зауважив, що під час виборів 2014 року військові «не були на підтанцьовці» у політиків, як це відбулось на форумі Тимошенко. Навпаки, політики стояли в черзі за комбатами, щоб взяти тих до своїх партій.

«Я там не був, але знаю, що стояло питання, яка ж політична сила підтримуватиме Надію Савченко. Ми обоє з «Айдару», тож я можу говорити. Тоді за нею стояла справжня черга. Але чому була надана перевага «Батьківщині»? А хто в той момент з політиків, які  були відомі широкому загалу та знайомі з Путіним, найшвидше міг домовитись?», – пояснив нардеп.

Він висловив переконання, що система державного управління в Україні так і не змінилась ще з часів Сталіна. І пригадав, як після Другої світової командирів, які могли об’єднати людей, відправляли в ГУЛАГи, щоб роздробити.

«Сьогодні є деяка частина військових в СІЗО, але це вже питання іншого ґатунку. Але що зробила наша державна система, щоб військові не об’єдналися? Скільки сьогодні є спілок учасників АТО? Понад тисячу. Після Афганістану була єдина спілка ветеранів, яка показала, що вона є сила. Сьогодні держава зрозуміла, що такої сили їй не треба», – заявив Ігор Лапін.

Тому політики на різних рівнях почали «дробити» військових, внаслідок чого було створено безліч ветеранських організацій.

«Є, наприклад, військові, які підтримували «Батьківщину» з 2000-их років, а потім пішли воювати. Може, вони не чули чи не бачили Лазаренка, вони вірять. За політичні погляди між собою розбиратись немає чого. Давайте краще разом «швирнемо» по Вілкулу, по Бойку. Нам же ж є кого «кліпати», але все це робиться спеціально», – наголосив учасник російсько-української війни.

Нагадаємо, ветеран війни Олексій Гетьман заявив, що за участь у Форумі єднання Юлії Тимошенко кожен з «кіборгів» отримав по $10 тисяч.

Читайте також: Вибори Президента–2019: що відомо про перших 13 кандидатів

Loading...
Loading...
Loading...