Новини » Регіони 25 січня, 2019, 21:50
На Рівненщині жінка народила 19 дитину
ZIK
ZIK

Нині подружжя Ковалевичів вважається найбагатодітнішим в області. У пари – вісім синів, одинадцять доньок і вже тринадцять онуків! Аби родині не було затісно, батько добудовував хату п’ять разів.

Про це йдеться в сюжеті програми «Перші про головне», що на телеканалі ZIK.

Віднедавна у подружжя Ковалевичів – аж дев’ятнадцять дітей. Старшому синові виповнилося 27, а найменшому – лише тиждень. Сорокап’ятирічна Світлана народила хлопчика напередодні Водохреща. Каже, що він – справжній богатир.

«Вага Назарчика – 3950 грамів. Завдовжки він аж 62 сантиметри! Великий хлопчик», – коментує мама Світлана Ковалевич.

Первістка чоловікові Світлана народила у 18 років. Зазначає: й гадки не мала, що до пологового їздитиме чи не щороку.

Нині у подружжя вісім синів, одинадцять доньок і вже тринадцять онуків! Аби родині не було затісно, батько добудовував хату п’ять разів!

Та й щодня у чоловіка чимало клопоту, адже на ньому худоба, корови, свині, кури. М’яса, хвалиться господар, родині вистачає.

«Дві корови, два бичка, розтелилися, а ще старша корова. Звичайно, дітки допомагають: доять, годують, пасуть», – говорить батько Петро Ковалевич.

Зазвичай вся родина разом збирається на великі свята. Старші діти приїжджають уже із власними сім’ями. Кажуть: виховані в любові, і одне одного в біді ніколи не полишать. На Ковалевичів рівняються чи не всі односельці. До слова, у тритисячному Глинному майже кожна родина багатодітна.

«У селі Глинне – понад півсотні сімей, які мають статус багатодітних, нормою тут вважається від восьми до десяти дітей», – зазначає пастор Олександр Коток.

Водночас подружжя Ковалевичів не відкидає, що в їхній родині з’явиться й двадцята дитина.

До слова, нагадаємо, що раніше на телеканалі ZIK журналісти розповіли про багатодітну матір Марію Ракус, яка самостійно виховує дев’ятеро дівчаток.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 22:05 :29