Громада зірвала слухання щодо сміттєпереробного заводу у Львові

Громадські слухання

Сьогодні, 25 січня, у приміщенні Личаківської райадміністрації відбулися громадські слухання щодо спорудження сміттєпереробного заводу на території очисних споруд на вул. Пластовій, 13. Проте вони були зірвані представниками громади, які проживають неподалік планованого об’єкту. Їхньою єдиною вимогою була заборона будівництва заводу.

Про це з місця події повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Громадські слухання мали стати частиною процедури оцінки впливу на довкілля та в подальшому дозволу на будівництво у Міністерстві екології та отримання коштів від європейських донорів. Відтак, на слуханнях був присутній представник Міністерства. Але і це не зупинило людей, які від проголошення планів ЛМР постійно та цілеспрямовано виступають проти цього заводу.

Ледве почав говорити керівник ЛКП «Зелене місто», яке займається розробкою проекту заводу, мешканці перебили його, заблокували трибуну та провели власний імпровізований мітинг, на якому проголосували проти сміттєвого заводу.

Серед протестуючих були, як мешканці Знесіння та прилеглих сіл, так і гості з Рясного, де ЛМР перед тим планувала переробку сміття, і Грибович та Малехова, які відстоюють інтереси своєї громади при рекультивації Грибовицького звалища.

Наприкінці слухань львів’яни написали колективне звернення до міністра екології Остапа Семерака щодо недопущення будівництва сміттєвого заводу на вул. Пластовій, 13 і навіть заколядували.Loading...