Новини » Політика 25 січня, 2019, 12:32
Експерт: І Вакарчук, і Зеленський будуть у парламенті

І Святослав Вакарчук, і Володимир Зеленський увійдуть в парламент. У них обох дуже хороші шанси стати на чолі відповідних політичних блоків.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політичний експерт Андрій Бузаров.

Він переконаний: очевидно, музикант Святослав Вакарчук не балотуватиметься в президенти. Ймовірно, він очолить якийсь блок, куди може приєднатися дехто з політиків після президентських виборів.

«Вакарчук – це унікальний бренд. На відміну від того ж Зеленського, у нього є дуже серйозні зовнішньополітичні контакти, зокрема – з американським істеблішментом. Він навчався у Стендфорді і має прямі зв’язки із Майклом Макфолом – колишнім послом США у РФ», – зауважив Бузаров.

Він переконаний: у майбутньому Вакарчук справді може стати президентом України, однак зараз його завдання, як громадського діяча, когось підтримати.

«Швидше за все, це буде Гриценко чи Садовий», – зауважив експерт.

Водночас він зазначив: урешті-решт, і Вакарчук, і Зеленський будуть в парламенті.

«Вакарчук зараз, скоріш за все, не йде у президенти, Зеленський йде, але шансів у нього не так багато. Однак на парламентських у них обох – дуже хороші шанси бути на чолі відповідного блоку. У Вакарчука – націоналістичне демократичне об’єднання, а Зеленський може сполучити якісь політичні сили, які, можливо, афілійовані із кимось з олігархів. Зеленський також може привести до парламенту якусь політичну силу. А потім сказати «Дякую, але даруйте, у мене є «95 квартал», – вважає Бузаров.

Як повідомлялось, нещодавно Святослав Вакарчук розповів про свої політичні амбіції і пообіцяв привести в українську політику нові обличчя.

Читайте також: Вибори Президента–2019: що відомо про перших 13 кандидатів

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 16:19 :46