Новини » Політика 25 січня, 2019, 13:29
Двом помічникам нардепа Дубневича повідомлено про підозру у заволодінні 93 млн Укрзалізниці
НАБУ. Фото: НАБУ
НАБУ. Фото: НАБУ

Двом помічникам народного депутата повідомлено про підозру у заволодінні 93,27 млн грн ПАТ «Укрзалізниця». Імовірно, йдеться про помічників Ярослава Дубневича, якого НАБУ розглядає як організатора схеми розкрадання коштів.

Про це інформує прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Помічнику одного з народних депутатів України, колишньому посадовцю ПАТ «Укрзалізниця», повідомлено про підозру у заволодінні 93,27 млн грн ПАТ «Укрзалізниця». За версією слідства, ця особа є організатором корупційної схеми та її виконавцем. Дії підозрюваного кваліфіковано за ч.3 ст.27 ч.2 ст.28 ч.1 ст.205 та ч.ч. 2,3 ст.27 ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України.

Процесуальну дію здійснено в порядку ст.278, ст.135 Кримінального процесуального кодексу України. Оскільки під час розслідування отримано відомості, що особа, яку підозрюють у вчиненні особливо тяжкого злочину переховується від слідства, 23 січня 2019 року її оголошено в розшук.

Таким чином, загальна кількість підозрюваних у кримінальному провадженні за фактом заволодіння 93,27 млн грн ПАТ «Укрзалізниця» становить вісім осіб, із яких дві особи є помічниками одного з народних депутатів.

Нагадуємо, що 15 січня детективи НАБУ повідомили сімом особам про підозру у заволодінні понад 93 млн грн. Серед причетних до вчинення злочину – посадовці підприємства-виробника стрілочної продукції, службові особи Філії Центр забезпечення виробництва ПАТ «Українська залізниця».

Розслідування наведених фактів детективи Національного бюро розпочали у червні 2017 року за власними напрацюваннями.

Можна припустити, що йдеться про народного депутата Ярослава Дубневича, для якого НАБУ та САП підготували в ГПУ подання у Верховну Раду для зняття недоторканності. Документи готували скеровувати у парламент на середину січня, але на даний момент ГПУ та САП взялися доопрацьовувати їх.

Якщо брати його помічників як народного депутата, то відношення до Укрзалізниці мають двоє: Головний інженер департаменту колії та споруд ПАТ «Українська залізниця» Василь Яковлєв та заступник директора філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» Едуард Пушкаренко.

Нагадаємо, про досудове розслідування щодо схеми розкрадання коштів «Укрзалізниці» посередниками, наближеними до братів Дубневичів, НАБУ повідомляло ще на початку 2018 року.

А на початку 2019 року джерела у НАБУ повідомили про те, що детективи підозрюють депутата Верховної Ради Ярослава Дубневича у привласненні 93,2 млн гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» при поставці товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 05:35 :07