Депутат на Одещині «обвалив ринок», роздаючи виборцям червону ікру, – Куренной

ZIK

Першою жертвою голосування за «гречку» або дешеві фантазії та обіцянки, виконати які неможливо, стануть якраз ці ж виборці.

На цьому в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK наголосив народний депутат України (фракція БПП) Володимир Куренной.

Гість програми, коментуючи випадок на Черкащині, зафіксований на відео, коли під час роздачі продуктових наборів виборцям люди масово кинулися за пакетами, створивши тисняву, зауважив, що є частина громадян, які зневірилися в тому, що можна реалізувати політичні гасла та принципи. А підставами для цього є невиконані політиками протягом багатьох років обіцянки, пояснив нардеп.

Через те і з’явилася частина виборців, які готові продати свій голос за якийсь дешевий продукт, зазначив Володимир Куренной, та відразу ж додав, що продукти для виборців не завжди дешеві. Він розповів про випадок, який трапився на Одещині.

«В Одеській області один із чинних депутатів роздає червону ікру в одному з округів. Усі інші його колеги висунули йому претензії: «Що ти робиш, ти ж підриваєш ринок! Ми – гречку і печиво, а ти – червону ікру!» – розповів Володимир Куренной.

Гість програми наголосив, що першою жертвою голосування за «гречку» або дешеві фантазії та обіцянки, виконати які неможливо, будуть якраз ці ж виборці, які чинять такі порушення.

Як повідомляли, станом на 16 січня поліція зафіксувала 47 повідомлень про порушення виборчого процесу.

Нагадаємо, як заявляв директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала, допоки в Україні є «тіньова» економіка, існуватиме і «тіньова» політика та підкуп виборців.Loading...