Новини » Політика 25 січня, 2019, 22:30
Демонізований, але потрібний Україні, – Юрій Рубан пояснив, як використовувати Медведчука
ZIK
ZIK

Як би нам не подобався Медведчук і його позиція, але якщо він може звільнити хоча б кількох українців, що йому вже вдавалося, то його потрібно використовувати.

Таку думку висловив керівник Головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України Юрій Рубан в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Представник Адміністрації Президента зазначив, що оскільки Віктор Медведчук є дуже відомим персонажем, то інформація про нього часто може бути перебільшеною.

«Ми щодня отримуємо захоплюючу інформацію про те, що цей «демонічний» персонаж скупив всі телеканали, газопроводи, нафту й таке інше. На мою думку, ми повинні скептичніше ставитися до таких повідомлень», – вважає Юрій Рубан.

Він пояснює, що вплив Росії на економіку України формувався роками й існує дотепер. А тому агресор вдало використовує цей факт, формуючи такі інформаційні потоки.

«Протягом довгих років людей заохочували працювати на Росію такими способам, як передача в управління підприємств, які реально належать російському капіталу. Всі ці ситуації дуже заплутані, а тому не потрібно робити передчасні висновки, що Медведчук робить в Україні все, що йому заманеться», – закликав Рубан.

Зараз же, підкреслює посадовець, його роль усім відома й полягає в тому, щоб бути переговорником у процесі обміну полоненими із Росією.

«Хочемо ми цього чи ні, але завдяки великим послугам, які Медведчук робив Росії, він є вхожим у Кремль. Із цього погляду, як би мені особисто не подобався Медведчук і його позиція, але якщо він може звільнити хоча б кількох українців, що йому вже вдавалося, то його потрібно використовувати», – вважає Юрій Рубан.

Нагадаємо, політичний консультант Михайло Чаплига припустив, що Віктор Медведчук братиме участь в обміні моряків. Для цього вже є підписаний відповідний указ Президента України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 23:03 :33