Новини » Політика 24 січня, 2019, 1:55
Ярошевич похвалився, що «євробляхарі» підсилились власниками зброї
ZIK
ZIK

Я особисто маю 3,5 одиниці зброї, зокрема один арбалет і бойову зброю.

Про це розповів лідер громадської організації «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич у ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Лідер організації підкреслив, що спалив свій автомобіль тільки заради того, щоб перебити неправдивий інформаційний потік про те, що прийнятий закон про розмитнення автомобілів є перемогою «євробляхарів».

«Коли Ніна Южаніна вийшла з Верховної Ради і сказала, що прийнятий закон є перемогою «євробляхарів», то на 7-му годину вечора це вже лунало по всіх телеканалах, хоча насправді це абсолютно не так. Нам не вистачило фінансів навіть всіх наших людей, щоб спростувати цю інформацію на всіх телеканалах і пояснити, що цей законопроект не є гарним», – наголосив Олег Ярошевич.

За словами активіста, після того, як він спалив авто на знак протесту, зранку наступного дня вже жоден канал не говорив, що такий закон є перемогою.

«Ми можемо захистити свої інтереси, а щодо того, якого політика підтримувати, а якого – ні, то це мають вирішити члени організації. Наші люди – це переважно середній клас, підприємці, які вміють заробляти гроші і хочуть змінити країну. І ми будемо домовлятися саме з тим політиком, який врахує вимоги величезної кількості людей», – підкреслив Ярошевич.

Відповідаючи на питання, чи володіють його однодумці зброєю, лідер руху зізнався, що до них приєдналися власники зброї.

«До нас доєдналися власники зброї, які вимагають прийняти закон «Про зброю». Особисто я маю 3,5 одиниці зброї, зокрема один арбалет і бойову зброю», – зауважив Олег Ярошевич.

Як повідомляли, У Черкаській області СБУ затримала главу громадської організації, який займався збутом зброї та боєприпасів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:48 :14