live
Новини » Львів

У Львові відновлять роботу асфальтного заводу в Шевченківському районі

Сьогодні під час сесії Львівської міськради левова частка депутатських звернень до мера Андрія Садового стосувалися утворення ям після зимового періоду. Про стан доріг у місті доповідала директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

Появу ям після сходження снігу чиновниця пояснила погодними умовами у Львові.

«Є перепад температур: то в нас мороз, то потепління, і тому в нас появляються ями. Ми зараз працюємо і залатуємо ями холодним асфальтом», – зазначила Ірина Маруняк.

За її словами, першочергово у Львові взялися латати великі ями. Учора, зокрема, використали 16 тонн холодного асфальту. Цим матеріалом забезпечені усі ШРП міста. Його закуповують в Луцьку і Києві. Але виробництво холодного асфальту мерія має намір відновити у Львові.

«Ми плануємо запустити асфальтний завод в Шевченківському районі і робити зарізку ям гарячим асфальтом», – повідомила Ірина Маруняк.

Вона також поінформувала, що в тестовому режимі у Львові працює чеська машина для латання ям.

«В тестовому режимі працює чеська машина. Вчора вона якісно латала ями на вул. Пасічній, сьогодні працює на вул. Б.Хмельницького. Київський інститут розробив нормативи для такої машини, бо аналогів цієї машини немає ні у Львові, ні в Україні. Вони йдуть на затвердження на виконком на п’ятницю. Після затвердження нормативів машина буде працювати вже не в тестовому режимі, а постійно для усунення ямковості», – пояснила Маруняк.Loading...
Loading...
Loading...