Новини » Львів 24 січня, 2019, 13:08
Транспортний колапс в Рясному: в мерії повідомили, коли будуватимуть нову дорогу

Сьогодні під час сесії Львівської міської ради чиновники доповідали щодо вирішення проблеми сполучення мікрорайону Рясне.

Так директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк розповіла про будівництво нової дороги – вул. Суботівської, яка має з’єднуватися з вул. Шевченка, і стати таким чином «містком» з центром міста.

Як повідомила Маруняк, нині є 12 планів пролягання майбутньої дороги, їх передали Інституту просторового розвитку для виготовлення технічних умов. Опісля мають виготовити проект та оголосити тендер.

«Плануємо, що до вересня буде готовий проект. Потім будемо проводити експертизу і після цього будемо грати тендер. Виконання робіт плануємо наступного року», – зазначила Маруняк.

На будівництво вул. Суботівської необхідно щонайменше 315 млн грн.

Водночас, будівництво нового моста на вул. Шевченка-Ковча в мерії обіцяють розпочати цьогоріч – в кінці травня-на початку червня. Нинішній міст в аварійному стані.

«Нині є ПКД виготовлена. Плануємо з експертизи забрати документи до 15 лютого і після цього будемо грати тендер, укладемо угоду, плануємо розпочати виконання робіт орієнтовно в кінці травня», – зазначила чиновниця.

На будівництво нового мосту в бюджеті передбачили 14 млн грн. Цих коштів, за словами Маруняк, буде недостатньо, тож сподіваються на збільшення фінансування під час перегляду бюджету міста у червні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 21:40 :01