Новини » Політика 24 січня, 2019, 11:51
Суд відмовив Насірову видати паспорт для виїзду за кордон
Роман Насіров. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Роман Насіров. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

23 січня 2019 року за участі прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в Шевченківському районному суді міста Києва відбулося судове засідання по суті з розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні про обвинувачення екс-голови ДФС України та керівника Департаменту ДФС України Романа Насірова

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у Фейсбуці.

Стороною захисту у судовому засіданні подано клопотання про повернення обвинуваченому паспорту для виїзду за кордон, мотивуючи це «...запрошенням для участі у Всесвітньому економічному формі в м. Давосі, Швейцарської Конфедерації як кандидата в Президенти України, суспільного та політичного лідера».

Водночас інформація про те, хто саме запросив підсудного у м. Давос, так само як і саме запрошення в матеріалах та тексті клопотання відсутні та суду надано не було.

За результатами розгляду заявленого клопотання судом відмовлено у його задоволенні.

Через обмежений час судового засідання, який зумовлений у тому числі тривалим розглядом заявленого клопотання та режимом роботи суду, прокурорами зачитано лише 16 сторінок обвинувального акту, а усього – 435 з 774 сторінок.

Наступне судове засідання призначено на 10:00 29 січня 2019 року.

Читайте усі новини про: Романа Насірова

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 21:08 :08