Новини » Економіка 24 січня, 2019, 13:21
Розмитнення євроблях в Україні сягнуло рекордних показників, – ДФС
Автомобілі з іноземною реєстрацією. Фото: epravda.com.ua/Дмитро Ларін
Автомобілі з іноземною реєстрацією. Фото: epravda.com.ua/Дмитро Ларін

22 січня було здійснено митне оформлення 2,7 тис. автомобілів з єврономерами, що є рекордним показником. За них власники сплатили 170,5 млн грн платежів.

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

Загалом з 25 листопада 2018 року до 22 січня 2019 року (включно) було оформлено майже 44 тис. автомобілів з єврономерами. Це автівки, які були ввезені на митну територію України з 1 січня 2015 року до набрання чинності нових правил ввезення таких автомобілів та перебувають у митних режимах тимчасового ввезення або транзиту. За ці транспортні засоби було сплачено майже 2,8 млрд грн.

Із загальної кількості розмитнених авто 36,7 тис. – це ті, які перебували на митній території України з порушенням вимог Митного кодексу України. За них власники добровільно сплатили 312 млн грн (8500 за кожне авто). Це звільнило їх від адміністративної відповідальності за недотримання вимог митних режимів при ввезенні транспортного засобу з іноземною реєстрацією, строки та умови ввезення якого не дотримані.

У відомстві нагадали, що 22 лютого 2019 року спливає термін пільгового періоду застосування ставки акцизного податку (коефіцієнт 0,5) для митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією. Після цього часу власники таких автівок будуть сплачувати акцизний податок за повною ставкою. Наразі це передбачено чинним законодавством. Тому звертаємо увагу всіх власників автомобілів з іноземною реєстрацією: не чекайте останніх днів, а вчасно оформлюйте свої транспортні засоби.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 06:33 :10