Новини » Політика 24 січня, 2019, 5:25
Ми на цьому не заробляємо, – Олег Ярошевич розповів про послуги з розмитнення автівок
ZIK
ZIK

Ми запровадили систему «Єдине вікно» і допомагаємо знайти власника автомобіля, який уже є в Україні. Але ми на цьому не заробляємо. Гроші платять не нашій організації, а державі, в якій ваш автомобіль знімається з обліку.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив лідер ГО «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич.

Олег Ярошевич відповів на питання ведучої, чи є в нього бізнес у Польщі з легалізації «євроблях»:

«Це дещо спаплюжена інформація. Це неправда, що ми відкрили компанію. Ми справді запровадили систему «Єдине вікно». Але ми не приганяємо автомобілі. Ми лише допомагаємо тим автомобілям, які вже є в Україні. Це «чиста» послуга, яка пророблена «чистим» механізмом. Ми допомагаємо знайти власника автомобіля.

Нам у цьому допомагають різні люди. От керівник Хмельницької області зараз у Варшаві, і він нам готовий допомогти. Для цього потрібно лише технічний паспорт і номер автомобіля. Він піде у службу, як наше МРЕВ, там роблять запит і через 15 хвилин ми маємо результат», – заявив Олег Ярошевич.

Він додав, що за таку послугу в Польщі офіційно потрібно заплатити тисячу злотих. А для того, щоб зняти автомобіль з обліку в Литві, за словами Ярошевича, потрібно заплатити 17 євро.

«У Польщі потрібно заплатити приблизно 7 тисяч гривень за все. Щоб знайти автомобіль і перереєструвати його на фізичну особу або зняти з реєстрації», – зауважив Ярошевич.

Лідер ГО «Авто Євро Сила» наголосив, що його організація на цьому не заробляє.

«Адже ці гроші платять не нашій організації, а державі, в якій ваш автомобіль знімається з обліку. Це офіційний платіж. Для членів ГО жодної копійки не береться «зверху». Усе платиться по рахунках. Є певні заробітки на людях, які не є членами ГО «Авто Євро Сила», – розповів Олег Ярошевич.

Нагадаємо, голова організації «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич розповів, що балотуватиметься у президенти.

За словами Ярошевича, він це робить не для себе, «а саме для того, щоб змінити щось в цьому житті», і, на його думку, повинна бути «зміна політичних еліт».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 15:59 :53