Новини » Львів

Львівська міськрада збільшила фінансування на знесення Монумента слави

Депутати Львівської міської ради внесли зміни до розподілу коштів бюджету розвитку на 2019 рік, збільшивши фінансування не демонтаж Монумента бойової слави радянських збройних сил на вул. Стрийській.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

У бюджеті розвитку на знесення аварійної 30-метрової стели Монумента слави Галицькій райадміністрації було передбачено 200 тис. грн. Сьогоднішнім рішення фінансування збільшили до 300 тис. грн.

Демонтувати стелу раніше обіцяли до 31 грудня 2018 року, Галицька районна адміністрація після кількох безрезультатних тендерів підписала прямий договір з будівельною компанією «Альтера». Але наприкінці 2018 року голова райадміністрації Андрій Зозуля повідомив, що виконати демонтаж вчасно заважають погодні умови. Через місяць прес-служба ЛМР повідомила, що буде підписана угода з новою фірмою на демонтаж аварійної стели Монумента слави. Угоду з компанією «Альтера» було розірвано, оскільки вони повідомили про вихід з ладу основних засобів, необхідних для виконання цих робіт.

22 січня прес-служба ЛМР повідомила про підписання нової угоди – з ФОП Роман Хома. Підрядник вже розпочав встановлювати риштування для проведення демонтажних робіт.

Loading...