Новини » Політика 24 січня, 2019, 11:45
Луканов: Доля українських моряків залежить тільки від карлика у Кремлі
ZIK
ZIK

Нині розвиток подій довкола українських полонених моряків залежить від однієї людини — кремлівського карлика. Якщо буде тиск чи вигідні кулуарні пропозиції, які вплинуть на Путіна, він звільнить наших людей.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» сказав журналіст Юрій Луканов.

«Росія не є правовою країною, а тому захистити наших моряків у судах — неможливо. Все залежить від волі однієї особи — Путіна. Ми працюємо над тим, щоб звільнити своїх людей. І, до слова, маємо той унікальний випадок, коли громадські організації працюють з владом разом», — наголошує  журналіст.

Юрій Луканов підкреслює: весь світ здійняв шум, щоб вирішити долю українських моряків.

«З українського боку є також кримська прокуратура, яка відбирає матеріали, систематизує їх, висуває звинувачення. Зараз у Страсбурзі працюють наші ГО, які разом із парламентарями, в рамках ПАРЄ, організовують всілякі заходи та проекти. Шум докола наших моряків стоїть великий», — зазначає журналіст.

Однак, експерт вважає, що все це схоже на Радянський Союз, коли насправді доля полонених залежить від старців у Кремлі.

«Нині розвиток подій залежить від однієї людини — кремлівського карлика. Якщо будуть обставини, які натиснуть на Путіна, він звільнить наших моряків. Можливо, із кулуарних міркувань, президенту РФ буде вигідно відпустити наших. Весь світ підключився до цього. Наразі нам залишається чекати і тиснути», — додає Юрій Луканов.

Нагадаємо, що український омбудсмен Людмила Денисова вимагає від Росії направити поранених полонених українських моряків до третьої країни для лікування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 05:37 :31