Новини » Політика 24 січня, 2019, 22:46
Гнап звинуватив еліти в торгівлі владними привілеями
ZIK
ZIK

Нехай влада не дивується, що в цій країні, яка час від часу постає проти феодалізму, триває перманентна революція.

На цьому наголосив журналіст Дмитро Гнап в ефірі програми ДокаZ з Олексієм Шевчуком на телеканалі ZIK.

Гість програми підкреслив, що провальні судові справи проти одіозних політиків-корупціонерів є доказом того, що в Україні діє феодальний лад.

«Справи Труханова, Дубневичів, Розенблата, «діамантових» прокурорів, Насірова та решти одіозних політиків є лакмусовими папірцями того, що в Україні немає правосуддя, не працює закон, а існує тільки феодалізм», – наголосив Дмитро Гнап.

Відтак, пояснює журналіст, нинішня так звана політична еліта не несе жодної відповідальності за свої вчинки, адже продає не свою робочу силу, майстерність і хист, а свої владні привілеї.

«Раніше я продавав свої послуги як журналіст, і мені за це платили непогану зарплату. Я чесно та якісно виконував свою роботу, як і більшість громадян. Натомість наші сучасні феодали, які лише обкрадають країну, продають свою владу, яку до того ж їм довірив народ.

Вони продають свої депутатські, прокурорські, суддівські та президентські повноваження. Але нехай тоді не дивуються, що в цій країні, яка час від часу постає проти феодалізму, триває перманентна революція», – констатував Дмитро Гнап.

Нагадаємо, раніше журналіст заявив, що Юлія Тимошенко причетна до «дерибану» газових родовищ. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 06:47 :05