live
Новини » Регіони 55

Через децентралізацію під загрозою закриття – ДЮСШ Луцького району

У Луцькому районі нема грошей на фінансування роботи місцевої дитячо-юнацької спортивної школи.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Нагадаємо, що йдеться про споршколу, де навчаються понад 200 спортсменів і працюють 12 тренерів. Наразі у районному бюджеті знайшли гроші фінансування закладу лише на січень і лютий.

У Волинському центрі розвитку місцевого самоврядування опублікували щодо цього коментар радника із місцевих фіансів Анатолія Матвіюка. Експерт розповів, що у Луцькому районі утворилося кілька нових об’єднаниї територіальних громад, зокрема, Підгайцівська та Липинська. Раніше їх значне ПДФО йшло до районного бюджету, звідки і фінансується спортшкола. Нині ці кошти надійдуть до ОТГ.

За словами радника, питання про фінансування спортивної школи, варто було б озвучувати ще у минулому році, а не ухвалювати певні рішення, поставивши всіх учасників ситуації просто перед фактом.

Анатолій Матвіюк розповів, що школа знаходиться на території поміж Заборольською ОТГ і містом Луцьком. Понад 40 % спортсменів, які займаються у школі, мають міську прописку, тому варто вирішити, хто візьме цю школу на утримання, а хто – буде її співфінансувати, бо у ній також займаються спортсмени із кількох ОТГ.

Додамо, що ситуація перебуває на контролі у місцевих активістів, а Волинський ЦРМС активно надає консультації щодо цього виклику у сфері позашкілля.

Loading...
Loading...
Loading...