Новини » Економіка 24 січня, 2019, 12:35
Андрій Рева: Завищені платіжки за газ є незаконними і оплачувати їх не потрібно
Фото: EPA/ADAM HAWALEJ
Фото: EPA/ADAM HAWALEJ

Платіжки із завищеними тарифами на газ, які прийшли людям в січні, є незаконними, платити по ним не потрібно.

Таку думку в одному з телеканалів висловив міністр соціальної політики України Андрій Рева, пише «Цензор.НЕТ».

«Маю на увазі ті платіжки, які стосувалися оплати за газ без лічильників в тому випадку, коли газ використовується для приготування їжі. Ці всі доплати, які незаконно нарахували організації, які постачають газ, не підлягають оплаті», – сказав Рева.

«У нас є три групи споживачів. Перша – ті, які використовують газ комплексно, тобто для опалення будинку, підігріву води і приготування їжі. Вони мають лічильники. Друга група – це ті, хто використовує газ для підігріву води та приготування їжі. У них майже на 75-80% встановлені лічильники. Третя група громадян – це ті, хто користується газом тільки для приготування їжі. це основна за чисельністю група населення, хоча вона споживає 6-8% всього обсягу газу, але у них немає лічильників», – пояснив міністр.

Він підкреслив, що організації, які постачають газ, нарахували споживачам доплати незаконно, і вони не підлягають оплаті.

Рева також додав, що відповідно до закону і тарифу, який був встановлений, до складу тарифу включена вартість установки лічильників. І, відповідно, організація, яка постачає газ зобов’язана була поставити газові лічильники людям.

Рева відзначив, що якщо люди вже здійснили оплату за платіжками з підвищеним тарифом, вони повинні вимагати повернення коштів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 01:55 :21