Aнонси

усі анонси
Новини » Події 230

Адвокат Титич заявив про порушення двох процедур у суді над Януковичем

ZIK

Суд над Януковичем – це юридичне сміття, а не процес.

На цьому наголосив адвокат Віталій Титич у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Адвокат підкреслив, що протягом усього судового процесу над екс-президентом Віктором Януковичем відбувалися численні процесуальні порушення.

«Це юридичне сміття, а не процес. Було грубо порушено дві процедури, до того ж це було зроблено демонстративно. Зауважу, що Європейський суд у своїй практиці встановив низку стандартів. Відтак, захист Януковича протягом всього процесу провокував суд до того, щоб ці стандарти були порушені», – зауважив Віталій Титич.

Юрист пояснює, що через цей процес адвокати Януковича створюють для нього імідж політично переслідуваної особи.

«Питання в тому, на скільки рішення ЄСПЛ у цьому контексті буде співвіднесене з вироком українського суду? Це важко прогнозувати, адже ЄСПЛ та його практика так само змінюються, і сьогодні це більш політичний орган, який приймає так само політично вмотивовані рішення.

Щодо юрисдикцій інших країн, то навряд чи Україна матиме там шанс привести вирок суду у виконання. Адже станом на сьогодні поліцейські жодної країни не надають правову міжнародну допомогу щодо внесення в базу даних і застосування кримінальних санкцій щодо колишніх бійців «Беркуту», мотивуючи це політичним переслідуванням», – визнав Віталій Титич.

Нагадаємо, суд визнав екс-президента втікача Віктора Януковича винним у державній зраді й визначив покарання – 13 років позбавлення волі. 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News