Новини » Суспільство 23 січня, 2019, 15:53
Єльцов: У США можуть бути свої підстави не видавати Мельниченка
ZIK
ZIK

Генеральна прокуратура України не може «витягнути» із США екс-майора Мельниченка, свідчення якого важливі у ході розслідування вбивства Гонгадзе. Тому, можливо, Мельниченко є важливою людиною для американців.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» говорив журналіст Олег Єльцов.

«Одразу після призначення я спілкувався із заступник Генерального прокурора України Юрієм Столярчуком. Це третій керівник слідчо-оперативної групи ГПУ, який дійсно зробив багато для розслідування справи Гонгадзе, зокрема, арештував Пукача», – каже експерт.

Коли Столярчука призначили, він сказав, що прийшов на посаду, аби довести діло Гонгадзе до фіналу, зазначає Олег Єльцов.

«З того, що мені відомо, Пукач сидить. Він є першим на просторах колишнього Радянського союзу генералом-кілером. Але замовник досі невідомий. Дурня, що Пукач час від часу  в ході засідань «кидає», що Кучма робив замовлення. Він не може володіти цією інформацією. Не буде ж Кучма-замовник напряму співпрацювати з кілером і казати, що хоче вбити журналіста», – наголошує експерт.

Також журналіст Олег Єльцов звертає увагу на деякі слова Луценка щодо Мельниченка.

«Генпрокурор каже, що Мельниченко не хоче співпрацювати. Та якщо людина не бажає йти на зустріч слідству, то її примушують, аби отримати інформацію. Де зараз Мельниченко? В США. Ключова проблема – отримати пристрої запису і оригінали аудіо. Головне дістати першу річ. Чому цього досі не сталося? Я не знаю. Я думаю, що американці мають свої підстави не видавати Мельниченка, хоч ГПУ обіцяла його звідти «витягнути»», – додає Олег Єльцов.

Нагадаємо, що в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону Генеральний прокурор Юрій Луценко зазначив: так звані «плівки Мельниченка» були спецоперацією ФСБ Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 05:58 :27