Новини » Політика 23 січня, 2019, 17:42
У Світовому банку відзначили якісну співпрацю з владою України у боротьбі з корупцією

Керівник антикорупційної програми Світового банку в Україні Давід Бернштейн розповів, що дуже задоволений своєю співпрацею з урядом та Президентом України у питаннях подолання корупції. А усі складні моменти під час переговорів вважає менш критичними, аніж у тих країнах, де він працював до того.

Про це він повідомив у Львові під час прес-конференції на тему: «Боротьба з корупцією – що далі?», інформує кореспондент ІА ZIK.

«Світовий банк загалом дуже активно та якісно співпрацював з теперішньою владою в Україні – як з урядом, так і з Президентом. У нас були і дуже складні переговори (але не складніші, аніж у інших державах), але загалом ми завжди мали відкриті двері усюди, куди було потрібно зайти. А коли обговорювались більш важливі питання, то без проблем рівень переговорів піднімався до Президента України та керівника Світового банку», – відзначив Давід Бернштейн.

У кінці він ще раз наголосив, що досвід переговорів та вирішення навіть дуже складних питань в Україні є значно більш позитивним, аніж в інших країнах, де йому доводилось працювати.

Нагадаємо, Давід Бернштейн також заявив, що Антикорупційний суд в Україні буде сформовано вже у березні, а до літа він має почати роботу.

А керівник Львівського теруправління НАБУ Тарас Лопушанський, присутній на зустрічі, повідомив, що НАБУ вимагає зняття недоторканності з Дубневича як імовірного організатора злочинних схем у газовій сфері та закупівлях на Укрзалізниці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 23:59 :41